Giff Tekstil, yılda 1.000.000 parçalık üretim kapasitesiyle, Avrupa giyim mağazalarının kreasyonlarına imza atıyor.

Italya, Fransa, Almanya, Danimarka, İspanya, Ingiltere gibi modanın çizgilerini belirleyen ülkeler için hazır giyim üreten Giff Tekstil; yenilikçi vizyonuyla, Türk giyim sektörünün yeni yüzü olarak geleceğe yürüyor.

TÜRK TEKSTİL SEKTÖRÜNDE YÜKSELEN DEGER

Dünyaya entegre olmus farklı bir vizyonun hayat verdigi Giff Tekstil, ekonomik, hızlı ve kaliteli olmak gibi üretim ilkeleriyle, kısa sürede dünya tekstil sektörü için tercih edilen bir firma konumuna yükseldi.
285 calışanıyla jean agırlıklı üretim yapan Giff Tekstil, yılda bir milyon parçalık üretim kapasitesiyle, Avrupa'nın önde gelen giyim marka ve magazalarının kreasyonlarına imza atıyor.
Italya, Fransa, Almanya, Danimarka, İspanya, Ingiltere gibi modanın cizgilerini belirleyen ülkeler için hazır giyim üreten Giff Tekstil; yenilikci vizyonuyla, Türk giyim sektörünün yeni yüzü olarak gelecege yürüyor.
Giff Tekstil

MISYONUMUZ

Uluslararası kalite standartlarında üretim yapmak için gerekli olan teknolojik altyapının dünyadaki gelişimlerle aynı paralelde gelişimini sağlamak, nitelikli insan gücüne ve Ar-Ge’ye yatırım yaparak hata payını en aza indirmek; böylelikle sektörde güvenilir marka imajını yerleştirmek şirketler grubumuzun ana misyonudur.

Giff Tekstil

VIZYONUMUZ

Şirketlerimize sürekli gelişim ivmesi kazandırarak, uluslararası pazarda rekabet gücünü yükseltmek ve başarılı şirketler sıralamasında öncü konumuna gelmek; yurtdışı pazarlaraki başarılarla Türkiye’nin ticari prestijine katkıda bulunmak Giff Tekstil’in gelecek vizyonudur.

giff-tekstil-kalite-felsefemiz

KALİTE FELSEFEMİZ

Kumaştan başlayarak, sevkiyata kadar, tüm ürünlerimiz öncelikle uluslararası kalite standartları, daha sonra müşterilerimizin talepleri ile yükseltilmiş kalite prensiplerimize göre üretilir. İster yerel ister uluslar arası pazardaki başarımız, kaliteye verdiğimiz önemi ürünlerimize en iyi şekilde yansıtmış olmamızın sonucudur.

Giff Tekstil Tanıtım Filmi

2014 yılında yeni nesil bir şirket olarak tekstil sektörüne giriş yapan Giff Tekstil, yurtdışındaki seçkin markalar için hazır giyim üretiyor. Dünyaya entegre olmuş farklı bir vizyonun hayat verdiği şirket, ekonomik, hızlı ve kaliteli olmak gibi üretim ilkeleriyle, kısa sürede dünya tekstil sektörü için tercih edilen bir firma konumuna yükseldi. 285 çalışanıyla jean ağırlıklı üretim yapan Giff Tekstil, yılda 1.000.000 parçalık üretim kapasitesiyle, Avrupa giyim mağazalarının kreasyonlarına imza atıyor. Başta İtalya, Fransa, Almanya, Danimarka, İspanya, İngiltere gibi modanın çizgilerini belirleyen ülkeler için hazır giyim üreten Giff Tekstil; yenilikçi vizyonuyla, Türk giyim sektörünün yeni yüzü olarak geleceğe yürüyor.